Pasākumu kalendārs
 Baltā ūdensroze
 Ziedotājiem

Aptaujas
Vai ticat, ka būs Dieva tiesa?
Gribu par to uzzināt vairāk
  rezultāti »
Meklēšana

Šī gada 18.-19.septembrī Madonā norisināsies Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Kapitula sēde *, uz kuru ieradīsies Rīgas un Latvijas arhibīskaps Jānis Vanags, bīskapi un prāvesti. Par viesu uzņemšanu gādās Madonas ev.lut.draudze. Kapitula locekļi apskatīs arī kādas Madonas pilsētas vietas, savukārt 19.septembrī plkst. 9.00 ikviens ir aicināts piedalīties rīta dievkalpojumā ar Kapitula locekļiem Lazdonas baznīcā.

* Kapitula pārziņā ir garīgo darbinieku kalpošanas jautājumi, Baznīcas komisiju sastāvu apstiprināšana un visi svarīgākie jautājumi, kas saistīti ar Baznīcas un draudžu garīgo dzīvi – ar mācītāju norīkošanu amatā, atsaukšanu no amata, teoloģiskas dabas jautājumu izlemšana u.c.

1.septembrī, kad zinību duna vēl mirkli ir priekšā, kad kokiem lapas pa vienai tik sārtojas un kāds senāks draugs jau laiku nav satikts... ir brīdis svinībām un atkal-satikšanai!

lasīt tālak »
Nodibinājums „CEMEX iespēju fonds” atbalstīs divus projektus par kopsummu 1600 eiro!

‍

lasīt tālak »

Domājot par to, kā sasniegt jaunākās un vidējās paaudzes esošos un jaunos draudzes locekļus, mūsu draudzei ir izveidots Facebook profils ar nosaukumu „Madonas evaņģēliski luteriskā draudze”. Tajā tiks ievietota aktuālā informācija par draudzes Dievkalpojumiem, aktivitātēm, notikumiem! Lai jaunizveidotais profils sasniegtu pēc iespējas vairāk jauno paaudzi, aicinām „sekot” šai izveidotajai lapai un „dalīties” ar draugiem.

Rolands Pētersons
draudzes mācītājs,