Pasākumu kalendārs
 Aktualitātes
 Informācija
 Mācības
 Draudzes Vēstis
 Svētdienas skola
 Diakonija
 Vēsture
 Projekti
 Fotogalerija
 Ziedotājiem

   Aptaujas
Vai ticat, ka būs Dieva tiesa?
Gribu par to uzzināt vairāk
  rezultāti » 
Meklēšana

 
Madonas novada bibliotēkās bērnu literatūras nodaļā regulāri notiek aktivitātes ģimenēm.  17. februārī  no plkst. 11:00- 13:00 tur ciemosies un savu stāstu izstāstīs mūsu mācītāja Rolanda Pētersone ģimene.  Tā būs lieliska iespēja  viņu iepazīt kā tēvu un vīru.
 

          

 

14. februārī, iesākoties lielajam gavēnim, baznīcā
plkst. 18.00 norisināsies Pelnu dienas Dievkalpojums.

 
 

Lai saglabātu draudzes juridisku rīcībspēju, ir mainīts draudzes padomes vēlēšanu datums, proti, tās notiks jau 18.februārī pēc Dievkalpojuma. Tad arī esošie draudzes padomes locekļi sniegs ziņojumus par paveikto savā nozarē. Esi aicināts, un tas arī ir svarīgi un atbildīgi šajās vēlēšanās piedalīties!

 

Domājot par to, kā sasniegt jaunākās un vidējās paaudzes esošos un jaunos draudzes locekļus, mūsu draudzei ir izveidots Facebook profils ar nosaukumu „Madonas evaņģēliski luteriskā draudze”. Tajā tiks ievietota aktuālā informācija par draudzes Dievkalpojumiem, aktivitātēm, notikumiem! Lai jaunizveidotais profils sasniegtu pēc iespējas vairāk jauno paaudzi, aicinām „sekot” šai izveidotajai lapai un „dalīties” ar draugiem.

 
Drēbju kamera rudens-ziemas periodā darbosies no plkst. 12.00 līdz 14.00. Nepieciešamības gadījumā, ja vēlaties saņemt humāno palīdzību vai nodot lietotās drēbes un apavus centram, zvanīt diakonijas darba vadītājai Anitai Tomiņai pa tālr. 26167415.
 
 
   Kontakti

Rolands Pētersons
draudzes mācītājs
tālr: 26785896
rolandpeterson@inbox.lv

Mācītāja pieņemšanas laiks-
no trešdienas līdz svētdienai,
iepriekš vienojoties pa telefonu


 
 
 Ērika Pomere
draudzes priekšniece
tālr: 25604071
erika.pomere@inbox.lv

Citi kontakti

   Saites


Laikraksts "Svētdienas Rīts" 
 
Pasākumi LELB

LELB svētdienas skola 


Copyright 2006; Created by MB Studija »