Pasākumu kalendārs
 Baltā ūdensroze
 Ziedotājiem

Aptaujas
Vai ticat, ka būs Dieva tiesa?
Gribu par to uzzināt vairāk
  rezultāti »
Meklēšana

lapas: 1-10  11-15

‍Š.g.19.maija svētdienā Lazdonas baznīcā, pēc piecu gadu "zvana balss" klusēšanas, tika ieskandināts baznīcas zvans, modinot cilvēkus no garīgā miega un aicinot uz dievkalpojumu.
Paldies meistariem par padarīto darbu!
Paldies draudzes cilvēkiem par ziedojumiem, lūgšanām un piedalīšanos projekta realizācijā.
Lazdonas baznīcas zvana skaņas vēsta: Ļaudis, neaizmirstiet Dievu!
                                                                                                      Santa Veipa

‍

lasīt tālak »

Līdz ar skolēnu vasaras brīvlaika tuvošanos, Madonas apkārtnē tuvojas arī dažādi notikumi saistībā ar jauniešu aktivitātēm. Šajā vasarā ir plānoti dažādi pasākumi, kuros aicināsim piedalīties ne tikai draudžu jauniešus, bet arī citus draudzes locekļus, lai šie pasākumi varētu labi izdoties.

Pirmais pasākums notiks jau 11. maijā. Tas būs slavēšanas un pielūgsmes vakars Madonas ev. lut. baznīcā. Sākums plkst.18:00 un aicināti ir ne tikai jaunieši, bet arī ikviena ģimene, un ikviens, kas vēlas kopīgi ar mums slavēt Dievu šajā vakarā. Mūsu iecere ir līdz 11.maijam atrast cilvēkus apkārtējās draudzēs, kas būtu gatavi dalīties ar kādu liecību saistībā ar piedošanas tēmu viņu dzīvē, jo par šī vakara lozungu esam izvēlējušies apustuļa Pāvila vārdus Efezas draudzei: „Piedodiet cits citam, kā arī Dievs Kristū jums ir piedevis!” Tādēļ, ja jūsu vai kāda cita jums zināma cilvēka dzīvē piedošanai ir bijusi ļoti svarīga loma, un jūs vēlaties ar to dalīties, tad lūgums pieteikties pie jūsu draudzes mācītāja, lai mēs varētu ar jums sazināties un labāk sagatavoties slavēšanas un pielūgsmes vakaram.

Nākamais pasākums līdzīgi kā citus gadus noteikti būs laivu brauciens jauniešiem, bet par to informācija sekos vēlāk. Bet pats galvenais pasākums šajā vasarā noteikti būs „Misijas nedēļa Madonā”, kas notiks no 11. līdz 18. jūlijam. Tās ietvaros notiks dažādi pasākumi Madonā, kā arī Cesvainē un Lubānā. Uz šo misijas nedēļu ir pieteikušies braukt jau 8 jaunieši no Čehijas. Lai veiksmīgi noorganizētu šo lielo pasākumu, un varētu uzņemt šos jauniešus visas nedēļas garumā, mūsu draudžu cilvēki ir aicināti sniegt atbalstu iespēju robežās. Tā var būt finansiāla vai praktiska palīdzība (transports, reklāma, ēdināšana), vai, piemēram, palīdzība sagādāt pārtikas produktus. Ja jūsos ir vēlme palīdzēt šī pasākuma tapšanā un norisē, tad pieteikties var pie draudzes mācītāja, vai sazinoties ar jūsu draudzes jauniešu darba vadītāju, un mēs noteikti būsim pateicīgi par jūsu palīdzību un atbalstu.

Artūrs Dimitrijevs un Sintija Beitānet.22125766

lasīt tālak »

"Pirmajā valdīšanas gada pirmajā mēnesī viņš (Hizkija) atvēra Kunga nama durvis un tās salaboja". 2.laiku 29,3

Mājas vienmēr sākas ar nama durvīm. Durvis ir mājas vizītkarte, kas sniedz priekšstatu par tās iemītniekiem, gaumi un sociālo statusu.

2018.gadā apsekošanas rezultātā tika konstatēts, ka mūsu - Lazdonas - baznīcas (aizmugures) ārdurvis ir vēsturiskas un oriģinālas (19.gs.). Šobrīt ir iesākušies baznīcas ārējo durvju restaurācijas darbi, lai saglabātu draudzes īpašumā esošās baznīcas ārdurvis nākamajām paaudzēm. Restaurēšanas darbus jau uzsācis „Baznīcēku atjaunošanas fonds” būvinženieris Edgars Bukavs. Restaurācija izmaksās EUR 2000,00. Tādēļ lūgums ikvienam, kurš sirdī ir aicināts, sniegt savu finansiālu ieguldījumu durvju restaurēšanā.

Darbu rezultātā tiks saglabātas baznīcas vēsturiskās ārdurvis, tā novēršot draudus baznīcas kā kultūrvēsturiskas ēkas tālākiem bojājumiem, kā arī tiks saglabāta ēkas siltuma noturība pret ārējiem laika apstākļiem, nodrošinot Lazdonas baznīcas ilglaicīgu un vizuālu saglabāšanu nākotnē, turklāt baznīcas ieeja rada pirmo iespaidu par ēku kopumā.

Šajā gadā ir ieplānoti celtniecības darbi pie baznīcas zvana torņa un durvju restaurācijas, kā arī iecerēts uzlikt virs durvīm nojumi, lai durvis pasargātu no ārējiem laika apstākļiem.

Lai Dievs dod, ka mūsu sirdis iedegas par Dieva nama atjaunošanu (2. Laiku 24.,29; Ezras 5.)

PELNU DIENAS DIEVKALPOJUMS - 6.03. plkst. 19.00!

Ceturtdien, 07.03., Bībeles studijas un dievkalpojums NENOTIKS!

Savukārt, sestdien, 09.03. plkst. 16.00 esat aicināti uz tikšanos par "Baznīcu nakts 2019" pasākumu. Tikšanās notiks "Baltajā ūdensrozē",piedaloties pasākuma organizatoriem no Rīgas.

lapas: 1-10  11-15

Rolands Pētersons